MARVO esports? Vstoupili jsme na herní scénu!

Pokud patříte mezi fanoušky Counter Strike: Global Offensive, nebo League of Legends, už jste si možná všimli toho, že se na předních příčkách českých a slovenských turnajů objevují hráči týmu MARVO esports, Ano, tipujete správně, jde o náš tým!

CS:GO sekce už má za sebou i první offline akci. Ve dnech 10. – 13. srpna se představila na akci PG Way v Trnavě, kde jsme měli i náš MARVO stánek. Kluci postoupili ze skupiny z druhého místa a po smolné prohře v osmifinále vypadli v loosers bracketu. Po akci došlo k několika změnám a aktuální sestava vypadá následovně:

🇸🇰  Alex “wap0” Klučka

🇸🇰  Richard “abnorse” Blaško

🇸🇰  Juraj “Kutnass” Kútny

🇨🇿  Filip “K1-Fida” Dvořák

🇨🇿  Matěj “Thieff” Žádník

League of Legends sekce je novinkou v herní organizaci MARVO esports! Nejde však rozhodně o žádné nazdárky, sestava se ladila relativně dlouhou dobu, až dospěla k aktuální podobě, která už na online akcích sbírá úspěchy. V aktuální klasifikaci MČR klukům patří. 6., postupová příčka. My tak věříme, že je uvidíme v Brně na Mistrovství České republiky! Současná podoba sestavy vypadá takto:

🇨🇿  Top: Jakub “Dreedy” Viceník
🇸🇰 Jungle: Andrej “Kebab” Friedman
🇨🇿 Mid: Martin “Marma” Sládek
🇨🇿 ADC: Daniel “Danyy” Novák
🇨🇿 Support: Zdeněk “Skulla” Maceška

Oba týmy, CS:GO i League of Legends, budete moct vidět bojovat na velké akci Y-Games v Bratislavě ve dnech 14. a 15. října!

Staňte se fanoušky MARVO esports na Facebooku. Podpořte gaming a kupte si náš designově krásný dres za zvýhodněnou cenu právě teď!

MARVOPG

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *