Spolupráce? ANO, podporujeme GAMING!

Marvo Czech republic se od samého počátku nebrání spolupracím s profesionálními hráči, týmy, či streamery/lets playery. Kontaktujte nás!

Existuje hned několik cest, jak s námi spolupracovat! Ať už jsi YouTuber, profi gamer, manažer, nebo redaktor, s námi se jistě domluvíš.

1) Reklamní spolupráce se vším všudy

Máš hodně odběratelů na YouTube a často točíš lets playe? Patříš mezi streamery, kteří mají na streamu na Twitchi pravidelně přes 100 diváků? Jsi manažerem gamingového týmu a zrovna sháníte vybavení? Kontaktuj nás a třeba vymyslíme oboustranně výhodnou spolupráci (sponzoring, dárky do giveawayů pro fanoušky, aj.), která tě podpoří a posune tím správným směrem!

2) Slevový kód

Myslíš si, že dokážeš přitáhnout dostatek zákazníků, a to i přesto, že na klasickou reklamní spolupráci nemáš dostatečnou sledovanost? Ozvi se nám, vystavíme ti slevový kód, a pokud opravdu tento kód použijí lidé, které jsi na náš web dotáhl, dostaneš odměnu z prodeje!

3) Custom výrobky

Máš početnou fanouškovskou základnu a chtěl/a bys oživit svůj merchandise? Co třeba podložkou pod myš se svým logem či podobiznou, nebo dokonce své vlastní custom sluchátka či myš? Je možné se s námi domluvit na spolupráci. Produkty Marvo lze přetvořit (při odběru minimálního množství kusů) přetvořit “k obrazu svému”.

4) Kreativitě se meze nekladou

Nezaujal tě žádný z typů spolupráce? Navrhni nám svůj vlastní. Ozvi se nám a určitě se domluvíme!

 

Kontakt:

info@marvo-tech.com

+420 777 232 818

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *